top of page
Linn Paracetamol Liquid 20 capsules

Linn Paracetamol Liquid 20 capsules

Productcode: 8718274580266
€ 3,49Prijs

Linn Paracetamol Liquid Caps 20cp

Linn Paracetemol Liquid Caps bevatten 500mg paracetemol per capsule. Daarnaast bevat elke capsule 58,2 mg sorbitol en 6,0 mg propyleenglycol en lecithine (dat sojaolie bevat). De capsules zijn geschikt om te gebruiken bij koorts en bij pijn. De capsules zijn zacht voor optimaal comfort tijdens het innemen. 

 

Dosering

Volwassenen en jongeren ouder dan 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht) 1 à 2 capsules (500-1000mg) per keer, maximaal 6 capsules (3000mg) per 24 uur. Kinderen en jongeren tot 15 jaar: Kinderen van 9 tot 12 jaar (30-40 kg): 1 capsule (500mg) per keer, 3 tot 4 keer per 24 uur. Kinderen van 12 tot 15 jaar (40-55 kg): 1 capsule (500mg) per keer, 4 tot 6 keer per 24 uur. Innemen met een ruime hoeveelheid water (half glas).

 

Ingrediënten

Paracetamol, macrogol 400, macrogol 600, gezuiverd water, propyleenglycol, povidone, watervrij colloïdaal siliciumdioxide - capsule omhulsel: gelatine, vloeibaar sorbitol (gedeeltelijk gedehydrateerde, gezuiverd water, glycerol titaandioxide (E171). Sporen van stoffen: isopropylalcohol, triglyceriden met middellange ketens, sojalecithine.

   

Waarschuwingen

Hogere doseringen dan aanbevolen, kunnen ernstige leverschade veroorzaken. Als je al andere pijnstillers gebruikt die paracetamol bevatten, gebruik Leidapharm Paracetamol Liquid Caps 500mg dan niet. Buiten bereik van kinderen bewaren. Bewaren beneden 25 graden in de oorspronkelijke verpakking. Geneesmiddel, lees voor gebruik de bijsluiter.

Gerelateerde producten